LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Public
af: Publiek

en: Comments
af: Kommentaar

en: Password
af: Wagwoord

en: Host
af: Masjien

en: comments
af: kommentaar

en: comment
af: kommentaar
