LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Host
cy: Gwesteiwr

en: comment
cy: sylw
