LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།
