LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Public
es: Público

en: Comments
es: Comentarios

en: Password
es: Contraseña

en: Host
es: Servidor

en: comments
es: comentarios

en: Community
es: Comunidad

en: Your site name
es: El nombre de su sitio

en: comment
es: comentario
