LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Comments
fr: Commentaires

en: Password
fr: Mot de passe

en: Host
fr: Hôte

en: comments
fr: commentaires

en: Community
fr: Communauté

en: Your site name
fr: Nom de votre site

en: comment
fr: commentaire
