LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Public
he: ציבורי

en: Comments
he: תגובות

en: Password
he: סיסמה

en: Host
he: שם שרת

en: comments
he: תגובות

en: comment
he: תגובה
