LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Public
lt: Vieša

en: Comments
lt: Komentarai

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Host
lt: Serveris

en: comments
lt: komentarai

en: comment
lt: komentaras
