LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Public
lv: Publisks

en: Comments
lv: Komentāri

en: Password
lv: Parole

en: Host
lv: Serveris

en: comments
lv: komentāri

en: Your site name
lv: Jūsu vietnes nosaukums

en: comment
lv: komentārs
