LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Public
nl: Publiek

en: Comments
nl: Reacties

en: Password
nl: Wachtwoord

en: comments
nl: reacties

en: Community
nl: Gebruikersgroep

en: Not active
nl: Niet actief

en: comment
nl: reactie
