LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Public
sv: Offentlig

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Password
sv: Lösenord

en: Host
sv: Värd

en: comments
sv: kommentarer

en: Not active
sv: Inte aktiv

en: comment
sv: kommentar
