LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Password
ug: پارول

en: comment
ug: باھا
