LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Comments
bs: Komentari

en: Password
bs: Lozinka

en: comment
bs: komentar
