LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Public
cs: Veřejná

en: Read more
cs: Číst dál

en: Comments
cs: Komentáře

en: Password
cs: Heslo

en: Host
cs: Hostitel

en: comments
cs: komentáře

en: comment
cs: komentář
