LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: Password
eo: Pasvorto

en: Host
eo: Gastiganto

en: comment
eo: komento
