LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Public
fa: عمومی

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Password
fa: گذرواژه

en: Host
fa: میزبان

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: comment
fa: دیدگاه
