LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Public
fi: Julkinen

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Comments
fi: Kommentit

en: Password
fi: Salasana

en: Host
fi: Isäntä

en: comments
fi: kommentit

en: comment
fi: kommentti
