LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Public
is: Almenn

en: Read more
is: Lesa meira

en: Comments
is: Ummæli

en: Password
is: Lykilorð

en: Host
is: Vél
