LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Public
it: Pubblico

en: Read more
it: Leggi tutto

en: Comments
it: Commenti

en: comments
it: commenti

en: comment
it: commento
