LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Host
kk: Хост
