LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: comment
km: មតិយោបល់
