LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆ
