LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: comment
ku: بۆچوون
