LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Public
mn: Нийтийн

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Password
mn: Нууц үг
