LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: comment
mr: प्रतिक्रिया
