LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: comments
my: မှတ်ချက်များ
