LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Public
ps: ټوليز

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Password
ps: پټ توری

en: Host
ps: کوربه
