LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Read more
sl: Preberite več

en: Comments
sl: Komentarji

en: Password
sl: Geslo

en: Host
sl: Gostitelj

en: comments
sl: komentarjev

en: comment
sl: komentiraj
