LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Username
ur: اسم صارف

en: Public
ur: عوامی

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: Comments
ur: تبصرے

en: Password
ur: کلمۂ شناخت
