LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Public
vi: Công cộng

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Comments
vi: Bình luận

en: Password
vi: Mật khẩu

en: comment
vi: bài bình luận
