LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Read more
az: Ətraflı

en: Comments
az: Şərhlər

en: Password
az: Parol

en: comments
az: şərhlər

en: comment
az: şərh
