LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Public
be: Публічнае

en: Comments
be: Каментары

en: Password
be: Пароль

en: Host
be: Хост

en: comments
be: каментары

en: LiveJournal crossposter
be: LiveJournal кросспостэр

en: Crosspost to LiveJournal
be: Апублікаваць анонс у Livejournal

en: LiveJournal cross-posting
be: Кросс-постынг у LiveJournal

en: Your username on LiveJournal
be: Вашае імя карыстальніка ў LiveJournal

en: Only enter a value if you wish to change the stored password. Leaving this field blank will not erase any passwords already stored.
be: Увядзіце новы пароль толькі калі вы жадаеце замяніць стары. Пакіньце гэтае поле пустым каб пакінуць стары пароль нязменным.

en: Tag posts with categories
be: Адзначыць запісы па катэгорыях

en: Not active
be: Неактыўна

en: Livejournal Crossposting
be: Кросспостынг у Livejournal

en: comment
be: каментар
