LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ
