LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Public
el: Δημόσιες

en: Comments
el: Σχόλια

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: comments
el: σχόλια

en: Your site name
el: Το όνομα του ιστοτόπου σας

en: comment
el: σχόλιο
