LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Public
gu: જાહેર

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: comments
gu: ટિપ્પ્ણીઓ
