LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Public
hr: Javno

en: Comments
hr: Komentari

en: Password
hr: Lozinka

en: Host
hr: Poslužitelj

en: comments
hr: komentari

en: comment
hr: komentar
