LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Host
hy: Հոսթ
