LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Public
id: Publik

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Comments
id: Komentar

en: Password
id: Sandi

en: comments
id: komentar

en: Community
id: Komunitas

en: comment
id: komentar
