LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Public
ja: パブリック

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Comments
ja: コメント

en: Password
ja: パスワード

en: Host
ja: ホスト

en: comments
ja: コメント

en: Your site name
ja: あなたのサイト名

en: comment
ja: コメント
