LiveJournal CrossPoster (7.x-0.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Public
pt: Público

en: Read more
pt: Ler mais

en: Comments
pt: Comentários

en: Password
pt: Senha

en: Host
pt: Servidor

en: comments
pt: comentários

en: comment
pt: comentar
