LiveJournal CrossPoster (7.x-0.1) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Comments
uk: Коментарі

en: Password
uk: Пароль

en: Host
uk: Хост

en: comments
uk: коментарі

en: Use Livejournal crossposting
uk: Використовувати кросспостинг у ЖЖ

en: Check this box to enable crossposting to livejournal.
uk: Відзначте цей пункт, щоб дозволити кросспостинг у Живий Журнал.

en: Only enter a value if you wish to change the stored password. Leaving this field blank will not erase any passwords already stored.
uk: Введіть значення тільки в тому випадку, якщо потрібно змінити збережений пароль. Залишивши поле порожнім,  раніше збережені паролі ви не знищите.

en: Community
uk: Спільнота

en: If you wish your posts to be copied to a community, enter the community name here. Leaving this space blank will copy the posts to the specified user's journal instead
uk: Якщо потрібно, щоб ваші повідомлення копіювалися в співтовариство, уведіть його назва тут. Якщо ви залишите поле порожнім, повідомлення будуть відправлятися в журнал зазначеного користувача

en: Your site name
uk: Назва вашого сайту

en: Enter the name of your blog to use in the cross-posting header; if blank the name of this site (@s) will be used. This field will only be used if you do not specify a custom header
uk: Уведіть назву вашого блога, яке буде використовуватися в якості заголовка при крос-постинге; якщо поле залишиться порожнім, буде використано ім'я цього сайту (@s). Це поле буде використовуватися тільки в тому випадку, якщо ви не вказали заголовок, що настроюється,

en: Tag posts with categories
uk: Зберігати категорії як теги до повідомлення

en: Livejournal posts will be
uk: Повідомлення ЖЖ будуть доступні

en: Friends only
uk: Для друзів

en: Require users to comment here
uk: Вимагати, щоб користувачі коментували тут

en: How to handle teasers
uk: Як обробляти анонси

en: Post only the teaser
uk: Розміщати тільки анонси

en: Post the teaser with the rest behind a cut
uk: Розміщати анонси, а решта забирати під кат

en: Post the entire post
uk: Розміщати все повідомлення цілком

en: If your posts do not have automatically generated teasers, the cut option may work improperly.
uk: Якщо ваші повідомлення не мають автоматично створених анонсів, функція ката може працювати неправильно.

en: Cut Text
uk: Вирізати текст

en: If using an LJ cut, enter the text to use for the cut link
uk: При використанні ката, уведений тут текст буде служити посиланням

en: Custom header
uk: заголовок, Що Настроюється,

en: This header will appear on cross-posted posts; if left blank, a default custom header will be put into place. You may use the following variables: %blog_name, %permalink, %comments_link.
uk: Цей заголовок з'явиться перед скопійованими повідомленнями; якщо залишити порожнім, замість нього з'явиться базовий заголовок. Ви можете використовувати змінні: %blog_name, %permalink, %comments_link.

en: Not active
uk: Неактивний

en: Livejournal Crossposting
uk: Кросспостинг у ЖЖ

en: Cannot crosspost to LJ
uk: Не можна відправляти кросспост у ЖЖ

en: Crosspost to LJ by default
uk: Кросспост у ЖЖ за замовчуванням

en: Can crosspost to LJ, but not by default
uk: Можна відправляти кросспост у ЖЖ, але не базово

en: Originally published at !link.
uk: Оригінал публікації на вебсайті !link.

en: You can comment here or !link.
uk: Ви можете залишити коментарі тут або на !link.

en: there
uk: там

en: Please leave any !comments there.
uk: Прохання публікувати !comments тут.

en: Read the rest of this post
uk: Читати далі

en: comment
uk: коментар
