LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Read more
ast: Lleer más

en: Comments
ast: Comentarios

en: Password
ast: Clave

en: Host
ast: Sirvidor
