LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Comments
bg: Коментари

en: Password
bg: Парола

en: Host
bg: Хост

en: comments
bg: коментари

en: comment
bg: Коментар
