LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Public
ca: Públic

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Comments
ca: Comentaris

en: Password
ca: Contrasenya

en: Host
ca: Servidor

en: comments
ca: comentaris

en: Community
ca: Comunitat

en: comment
ca: comentari
