LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Public
da: Offentlig

en: Read more
da: Læs mere

en: Comments
da: Kommentarer

en: Password
da: Adgangskode

en: Host
da: Værtsnavn

en: comments
da: kommentarer

en: comment
da: kommentar
