LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Public
eu: Publikoa

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Password
eu: Pasahitza

en: comments
eu: iruzkin

en: Community
eu: Komunitatea

en: comment
eu: iruzkina
