LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Public
gl: Público

en: Read more
gl: Ler máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: Password
gl: Contrasinal

en: Host
gl: Anfitrión

en: comments
gl: comentarios

en: comment
gl: comentario
