LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Public
hu: Nyilvános

en: Read more
hu: Tovább

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Password
hu: Jelszó

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: comments
hu: hozzászólások

en: Community
hu: Közösség

en: Your site name
hu: Weboldal neve

en: comment
hu: hozzászólás
