LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Read more
nn: Les meir

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Password
nn: Passord

en: comment
nn: kommentar
