LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Public
pl: Publiczna

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Comments
pl: Komentarze

en: Password
pl: Hasło

en: comments
pl: komentarzy

en: Community
pl: Społeczność

en: comment
pl: komentarz
