LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Comments
sq: Komente

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: comments
sq: komente

en: comment
sq: komenti
